Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Postawić kropkę nad „i”

26.04.2023 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Dzisiaj w Jastrzębiu-Zdroju mecz numer trzy w półfinałowej rywalizacji z Aluron CMC Wartą Zawiercie. Aby znaleźć się w finale, nasz zespół potrzebuje już tylko jednej wygranej. Startujemy o godzinie 20:30.

Po dwóch zwycięstwach Jastrzębskiego Węgla w Zawierciu teraz rywalizacja w toczonym do trzech wygranych półfinale Mistrzostw Polski przenosi się do naszej hali. Jeśli w dzisiejszym spotkaniu (początek o 20:30) nasza drużyna zwycięży, po raz trzeci z rzędu zapewni sobie awans do finału PlusLigi. W razie przegranej, jutro o godzinie 20:30 także w naszej hali odbędzie się mecz numer cztery.

Jeśli doszłoby do tego meczu, sprzedaż biletów na to wydarzenie zostanie uruchomiona tuż po środowym pojedynku (zarówno w kasie hali, jak i w systemie abilet.pl).

– Jesteśmy zmotywowani, aby mieć trochę więcej wolnego. Wyjdziemy naładowani. Mamy nadzieję, że hala nam pomoże, poniesie nas i razem zakończymy tę rywalizację w trzech spotkaniach – mówi Tomasz Fornal przed trzecim meczem półfinałowym PlusLigi.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin