Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

4 października o godz. 17:00 prezentacja zespołu i mecz otwarcia sezonu

10.09.2018 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Wkrótce rozpocznie się nowy sezon w PlusLidze. Zanim jednak Pomarańczowi przystąpią do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się prezentacja drużyny połączona z meczem otwarcia sezonu.

Wydarzenie to nastąpi 4 października o godzinie 17:00. Wstęp jest wolny! UWAGA: Posiadacze karnetów na sezon 2018/2019 zachowują miejsca na hali zgodnie z numerem siedziska na zakupionym karnecie.

O oprawę artystyczną wydarzenia zadba znany duet Grzegorz Kułaga – Marek Magiera, który od lat w znakomitym stylu kreuje sportowe emocje. Panowie słyną ze świetnego kierowania dopingiem podczas meczów siatkarskiej reprezentacji Polski, ale mają doświadczenie w tworzeniu wspaniałej atmosfery także podczas innych widowisk sportowych, niezwiązanych z siatkówką. Jednym słowem: są oni gwarancją dobrej zabawy!

Bezpośrednio po prezentacji naszym fanom zaserwujemy siatkarską ucztę. Podobnie jak w zeszłym roku, znów zaprosiliśmy z tej okazji klasowego rywala. Mowa o aktualnym mistrzu Niemiec, drużynie Berlin Recycling Volleys, z którą w zeszłym sezonie mierzyliśmy się w rozgrywkach grupowych Ligi Mistrzów. To klub, z którym mamy świetne relacje i który prezentuje wysoki poziom sportowy.

Nasze wydarzenie upamiętni także dwa inne ważne jubileusze: 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polską oraz 25-lecie Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. – strategicznego Partnera naszego Klubu.

Czwartkowe popołudnie 4 października zapowiada się więc pasjonująco. Zapewniamy pozytywne emocje i ciekawe siatkarskie widowisko.

Serdecznie zapraszamy. To po prostu trzeba zobaczyć!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin