Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

27 WRZEŚNIA O 17:00 PREZENTACJA ZESPOŁU I MECZ OTWARCIA SEZONU!

12.09.2017 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Niebawem rozpocznie się nowy sezon w PlusLidze. Zanim jednak Pomarańczowi przystąpią do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się prezentacja drużyny połączona z meczem otwarcia sezonu!

Wydarzenie to nastąpi 27 września o godzinie 17:00Wstęp jest WOLNY!

Scenariusz prezentacji pozostawiamy w tajemnicy. Ale już dziś możemy Was zapewnić, że nie zabraknie dobrego humoru. Prezentację poprowadzi bowiem znany i lubiany artysta kabaretowy i prezenter telewizyjny Mariusz Kałamaga.

Po prezentacji będzie mieć miejsce siatkarska uczta. Podobnie jak w zeszłym roku, znów zaprosiliśmy z tej okazji klasowego rywala. Mowa o aktualnym wicemistrzu Polski, PGE Skrze Bełchatów.

Drużyną tą w nadchodzącym sezonie dowodzić będzie z ławki trenerskiej były szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla, Włoch Roberto Piazza. Jego asystentem jest były reprezentant kraju, mistrz świata Michał Winiarski.  Natomiast kadrę zespołu tworzą m.in. inni mistrzowie świata: Mariusz Wlazły i Karol Kłos, znakomity serbski środkowy Srecko Lisinac, a także rozgrywający reprezentacji Polski i były siatkarz JW, Grzegorz Łomacz.

Środowe popołudnie 27 września zapowiada się więc pasjonująco. Gwarantujemy świetną zabawę, pozytywne emocje i ciekawe siatkarskie widowisko.

UWAGA: Posiadacze karnetów na sezon 2017/2018 zachowują miejsca na hali zgodnie z numerem siedziska na zakupionym karnecie.

Serdecznie zapraszamy! To po prostu trzeba zobaczyć!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin