Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

24 września o godzinie 17:00 prezentacja zespołu i mecz otwarcia sezonu!

10.09.2021 Autor: Marcin Fejkiel
Udostępnij u siebie

Wkrótce rozpocznie się nowy sezon w PlusLidze. Zanim Jastrzębski Węgiel przystąpi do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej tradycyjnie już odbędzie się prezentacja drużyny połączona z pokazowym meczem otwarcia sezonu.

Wydarzenie to zaplanowano na piątek 24 września o godzinie 17:00. Wstęp na prezentację jest wolny, niemniej jednak liczba miejsc w hali będzie ograniczona ze względu na obowiązujące obostrzenia. 

Jednocześnie, na kanale YouTube Jastrzębskiego Węgla przeprowadzona zostanie transmisja na żywo z tego wydarzenia wraz ze specjalnie zaaranżowanym na te potrzeby studiem. O oprawę artystyczną wydarzenia zadba znany duet Grzegorz Kułaga – Marek Magiera, który od lat w znakomitym stylu kreuje sportowe emocje podczas widowisk sportowych.

Bezpośrednio po prezentacji zaserwujemy naszym kibicom siatkarską ucztę. Rywalem naszej drużyny będzie aktualny wicemistrz Turcji Fenerbahce Stambuł, w którego składzie występuje dwóch byłych zawodników Jastrzębskiego Węgla: Salvador Hidalgo Oliva oraz Yacine Louati. Pierwszego z wymienionych graczy nie trzeba szerzej przedstawiać. Kubańczyk z niemieckim paszportem to była gwiazda PlusLigi sprzed kilku sezonów, natomiast drugi z graczy to mistrz Polski z Jastrzębskim Węglem z minionego sezonu i tegoroczny mistrz olimpijski z Igrzysk w Tokio z reprezentacją Francji.

Jako że liczba miejsc w hali na to wydarzenie jest ograniczona, Klub będzie dystrybuował darmowe wejściówki na prezentację. Będą one dostępne w serwisie abilet.pl (http://jastrzebskiwegiel.abilet.pl/). Pierwszeństwo w rezerwacji miejsc na prezentację będą mieli posiadacze karnetów z sezonu 2019/2020. UWAGA: Na jeden karnet przypada jeden bilet!

Rezerwacja z prawem pierwszeństwa rozpocznie się 17.09.2021 (od godz. 9:00) i potrwa do 19.09.2021 (do 24:00), po wpisaniu kodu pierwokupu zamieszczonego na rewersie karnetu z sezonu 2019/2020. Natomiast w dniach: 20.09.2021 (od godz. 9:00) – 24.09.2021 do rezerwacji w internecie udostępnione zostaną ewentualne wolne miejsca w hali, które nie zostały zajęte przez posiadaczy karnetów z sezonu 2019/2020.

Prezentacja i mecz otwarcia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Będzie to wiązało się z obowiązkiem zakrywania ust i nosa maseczką oraz zajmowania miejsc w bezpiecznych odstępach. Ponadto informujemy, że punkt gastronomiczny na antresoli, jak również automaty z napojami i przekąskami w hali będą nieczynne. Natomiast normalnie działać będzie oficjalny sklep kibica Jastrzębskiego Węgla.

Już dziś serdecznie zapraszamy na to wydarzenie! Będzie się działo!

 

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin