Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

14 sierpnia o godzinie 17:00 prezentacja zespołu i mecz otwarcia sezonu. Z kibicami!

03.08.2020 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

Wkrótce rozpocznie się nowy sezon w PlusLidze. Zanim jednak Pomarańczowi przystąpią do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej tradycyjnie już odbędzie się prezentacja drużyny połączona z meczem otwarcia sezonu.

Wydarzenie to nastąpi 14 sierpnia o godzinie 17:00. Wstęp jest wolny. Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 24 lipca 2020r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Jastrzębski Węgiel jako organizator imprezy udostępni 50 procent miejsc przewidzianych dla publiczności. To oznacza, że w wydarzeniu tym będzie mogło uczestniczyć maksymalnie 1500 widzów.

Jednocześnie, na kanale YouTube Jastrzębskiego Węgla przeprowadzona zostanie transmisja na żywo z tego wydarzenia wraz ze specjalnie zaaranżowanym na te potrzeby studiem. O oprawę artystyczną wydarzenia zadba znany duet Grzegorz Kułaga – Marek Magiera, który od lat w znakomitym stylu kreuje sportowe emocje podczas widowisk sportowych.

Bezpośrednio po prezentacji zaserwujemy naszym kibicom siatkarską ucztę. Rywalem naszej drużyny będzie w tym dniu beniaminek PlusLigi Stal Nysa, klub z siatkarskimi tradycjami, dwukrotny srebrny i dwukrotny  brązowy medalista mistrzostw Polski, jak również triumfator w Pucharze Polski.

Pierwszeństwo w rezerwacji miejsc na prezentację będą mieli posiadacze karnetów z sezonu 2019/2020. UWAGA: Zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 24 lipca 2020r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii sprzedaż biletów dla publiczności jest prowadzona wyłącznie drogą elektroniczną. W związku z tym rezerwacja miejsc będzie możliwa wyłącznie online i odbywać się będzie w internecie w serwisie abilet.pl (http://jastrzebskiwegiel.abilet.pl/w dniach od 7 do 9 sierpnia po wpisaniu kodu pierwokupu zamieszczonego na rewersie karnetu z sezonu 2019/2020.

Natomiast w dniach od 10 do 14 sierpnia do rezerwacji w internecie udostępnione zostaną ewentualne wolne miejsca w hali, które nie zostały zajęte przez posiadaczy zeszłorocznych karnetów.

Prezentacja i mecz otwarcia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Będzie to wiązało się z: obowiązkiem zakrywania ust i nosa maseczką, zajmowania miejsc na widowni zgodnie z tzw. szachownicą, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między uczestnikami. Ponadto informujemy, że punkt gastronomiczny na antresoli, jak również automaty z napojami i przekąskami w hali będą nieczynne.

Już dziś serdecznie zapraszamy na to wydarzenie!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin