11 października o godzinie 17:00 – prezentacja zespołu i mecz otwarcia sezonu!

Opublikowany przez 1 października, 2019 22:22

Rozmiar czcionki : A- A A+

Wkrótce rozpocznie się nowy sezon w PlusLidze. Zanim jednak Pomarańczowi przystąpią do walki o ligowe punkty, w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej tradycyjnie już odbędzie się prezentacja drużyny połączona z meczem otwarcia sezonu.

Wydarzenie to nastąpi 11 października o godzinie 17:00. Wstęp jest wolny! UWAGA: Posiadacze karnetów na sezon 2019/2020 zachowują miejsca na hali zgodnie z numerem siedziska na zakupionym karnecie.

O oprawę artystyczną wydarzenia zadba znany duet Grzegorz Kułaga – Marek Magiera, który od lat w znakomitym stylu kreuje sportowe emocje. Duet ten słynie ze świetnego kierowania dopingiem podczas meczów siatkarskiej reprezentacji Polski, ale ma również ogromne doświadczenie w tworzeniu wspaniałej atmosfery podczas innych widowisk sportowych, niezwiązanych z siatkówką. Jednym słowem: profesjonaliści gwarantujący świetną zabawę!

Bezpośrednio po prezentacji zaserwujemy naszym kibicom siatkarską ucztę. Podobnie jak w zeszłym roku, tak i teraz znowu zaprosiliśmy z tej okazji klasowego rywala. Mowa bowiem o klubie włoskiej Serie A1, Gas Sales Piacenza Volley. Drużyną tą z ławki trenerskiej dowodzi znany z prowadzenia ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, mistrz Polski i zdobywca Pucharu Polski trener Andrea Gardini. W jego zespole występują tak klasowi gracze, jak: Alessandro Fei, Dragan Stanković, Dick Kooy, Alexander Berger czy były siatkarz Jastrzębskiego Węgla Igor Yudin.

11 października w jastrzębskiej hali zapowiada się więc pasjonująco.

Serdecznie zapraszamy. To po prostu trzeba zobaczyć!