Zapraszamy na konferencję prasową

Opublikowany przez 20 kwietnia, 2021 15:24

Rozmiar czcionki : A- A A+

Zapraszamy przedstawicieli mediów na konferencję prasową, która odbędzie się w najbliższy czwartek 22 kwietnia o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej w siedzibie naszego Klubu (Hala Widowiskowo-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro, Press Room).

W spotkaniu wezmą udział: Prezes Zarządu KS Jastrzębski Węgiel S.A. Adam Gorol, Przedstawiciel Zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej S.A. – Partnera Strategicznego klubu, Prezydent Miasta Jastrzębie-Zdrój Anna Hetman, trener mistrzów Polski Andrea Gardini oraz kapitan złotej drużyny Jurij Gladyr.

Konferencja będzie poświęcona podsumowaniu zakończonego przez Jastrzębski Węgiel w niedzielę sezonu w PlusLidze. Rozgrywki te nasza drużyna zwieńczyła zdobyciem złotego medalu mistrzostw Polski.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że spotkanie to odbywać się będzie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Będzie to wiązało się m.in. z obowiązkiem zakrywania przez dziennikarzy ust i nosa maseczkami, zajmowania miejsc w odpowiednim dystansie oraz stosowaniem wysięgników do mikrofonów w trakcie przeprowadzanych wywiadów.