Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

W czwartek prezentacja. Posiadacze karnetów uprzywilejowani!

12.09.2016 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

W najbliższy czwartek o godzinie 17:00 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej (Al. Jana Pawła II 6) odbędzie się przedsezonowa prezentacja Jastrzębskiego Węgla połączona z meczem otwarcia sezonu. Rywalem naszej drużyny w tym spotkaniu będzie mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.plakat_b2_otwarcie_4

Mamy nadzieję, że czwartkowe popołudnie spędzą Państwo właśnie z Pomarańczowymi.  Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, a wejście główne do hali zostanie otwarte dla kibiców już od godziny 15:00.

W wyborze miejsca w uprzywilejowanej sytuacji będą w tym dniu posiadacze karnetów na mecze Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2016/2017. Osoby te będą mogły zajmować miejsca w hali zgodnie z miejscem wykupionym na karnecie. UWAGA! Miejsca te będą wyraźnie oznaczone, dlatego prosimy o niezajmowanie ich przez osoby nie posiadające stałych wejściówek na nowy sezon.

Pozostałe miejsca w poszczególnych sektorach na trybunach w hali będą do Państwa dyspozycji, niemiej jednak należy pamiętać, że liczba miejsc w hali jest ograniczona, dlatego warto przyjść wcześniej. Czas przed rozpoczęciem prezentacji można spożytkować na wizytę w strefie kibica na antresoli, gdzie można zaopatrzyć się w niskoprocentowe piwo, napoje bezalkoholowe oraz różnego rodzaju przekąski.

Serdecznie zapraszamy! Gwarantujemy dobrą zabawę, pozytywne emocje i ciekawe siatkarskie widowisko.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin