RUSZA SPRZEDAŻ KARNETÓW NA SEZON 2017/2018

Opublikowany przez 7 sierpnia, 2017 10:31

Rozmiar czcionki : A- A A+

Nadchodzi długo wyczekiwany przez Was moment, drodzy Kibice. Niebawem rozpocznie się sprzedaż karnetów na sezon 2017/2018!

Przed nami sezon, w którym oprócz zmagań w siatkarskiej PlusLidze mamy wielką szansę na powrót do europejskiej elity, czyli Ligi Mistrzów. Aby spełnić ten warunek, musimy okazać się lepsi od przeciwników z Cypru bądź Czarnogóry w dwumeczu rundy wstępnej tych rozgrywek. Potencjalni rywale są w naszym zasięgu, droga do Europy stoi więc dla nas otworem

Dzięki staraniom Zarządu Klubu oraz sztabu trenerskiego udało nam się utrzymać trzon drużyny, a zmiany, które nastąpiły w składzie zespołu można określić mianem „kosmetycznych”. W minionych rozgrywkach nasza drużyna niespodziewanie okazała się rewelacją ligi, sięgając po brązowe medale mistrzostw Polski. Nasz zespół cechowała waleczność, zadziorność, ale i radość oraz polot w grze.

W nadchodzących rozgrywkach zamierzamy ugruntować swoją pozycję w ligowej czołówce i spróbować zaatakować jeszcze wyższe lokaty. Ekipa dowodzona z ławki trenerskiej przez charyzmatycznego trenera Marka Lebedewa z kubańskim przywódcą Salvadorem Hidalgo Olivą na boisku ma ku temu pełne podstawy.

Jeśli znów chcecie zachwycać się efektowną i skuteczną grą Pomarańczowych, zapraszamy do zakupu karnetów na nowy sezon!

Warto, gdyż oferta karnetowa jest naprawdę atrakcyjna – ceny stałych wejściówek na sezon w porównaniu do poprzedniego sezonu wzrosły zaledwie o 20 złotych i obecnie kształtują się  następująco:

– 250 złotych (karnet Srebrny)

– 300 złotych (karnet Złoty)

– 370 złotych (karnet Premium)

Karnet obejmuje wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zarówno w PlusLidze, w Pucharze Polski, jak i Lidze Mistrzów. Dotyczy to zarówno rundy zasadniczej, jak i fazy play off, meczu rundy wstępnej Ligi Mistrzów, a także meczu otwarcia sezonu podczas prezentacji.

Jednocześnie ustaliliśmy ceny biletów na poziomie: 25 złotych (bilet normalny) oraz 15 złotych (bilet ulgowy).

Przedsprzedaż dla posiadaczy zeszłorocznych karnetów rozpocznie się 16 sierpnia 2017r. i  potrwa do 22 sierpnia. Osoby te miały pierwszeństwo w wykupie miejsca zajmowanego w poprzednim sezonie i wykup ten był możliwy wyłącznie za okazaniem posiadanego karnetu z poprzedniego sezonu oraz udostępnienie numeru PESEL oraz adresu zamieszkania.

Przedsprzedaż będzie prowadzona wyłącznie w biurze Klubu (Hala Widowisko-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro) w dni robocze w godzinach od 9:00 do 16:00.

Sprzedaż ogólna karnetów ruszy 23 sierpnia 2017r.  i także będzie prowadzona stacjonarnie w dni robocze w godzinach od 9:00 do 16:00 w biurze Klubu (Hala Widowisko-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro). Dodatkowo, od 23 sierpnia 2017 r. uruchomiona zostanie również sprzedaż karnetów w internecie pod adresem: www.abilet.pl.

Serdecznie zapraszamy. Bądźcie z nami, wspierajcie Jastrzębski Węgiel! Gwarantujemy Wam, że w sezonie 2017/2018 znów będziemy wspólnie przeżywać wielkie siatkarskie emocje!