Rodzinnie z Jastrzębskim Węglem

10.09.2016 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

W sobotę przed jastrzębską Halą Widowiskowo-Sportową odbył się festyn rodzinny Jastrzębskiego Węgla. Stoisko

Na parkingu przed obiektem sportowym mieszczącym się przy Al. Jana Pawła II 6 rozstawionych zostało wiele stoisk, w tym „sztandarowe” nasze klubowe – z gadżetami oraz karnetami do kupienia.
– Rewelacja! – cieszył się Sławomir Caban, wierny kibic Pomarańczowych, który wraz z rodziną wybrał się na festyn. – Mam szansę powiększyć swoją kolekcję brakujących gadżetów, które mogę tutaj kupić po promocyjnej cenie. Fajnie, że klub jest coraz bardziej widoczny w mieście – zachwalał akcję fan Jastrzębskiego Węgla.
Po godzinie 10:00 na scenie przed halą pojawił się prezes Jastrzębskiego Węgla, Adam Gorol. – Chcemy być klubem otwartym – podkreślał szef zarządu JW. – Mamy piękną pogodę, czeka nas piękny dzień, dobra zabawa i dużo radości – dodawał sternik naszego Klubu. Prezes dziękował organizatorom festynu i jednocześnie zaprosił fanów

na prezentację, która odbędzie się 15 września o godzinie 17:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej.
Z każdą godziną na festynie pojawiało się coraz więcej osób. Na miejscu obecne były jastrzębskie kluby aikido oraz dżudo, które prezentowały swoje pokazy. Uczestnicy festynu chętnie odwiedzali punkty gastronomiczne, a także stoiska służb miejskich, szpitala oraz stoiska edukacyjne, a wśród nich nauki języka migowego.
Nasza maskotka jak zwykle przy tego typu okazjach byłą wdzięcznym obiektem dla fotografów. Co ciekawe, nasz rycerz został poddany akcji niesienia pierwszej pomocy! Dla najmłodszych nie zabrakło gier i zabaw pod okiem animatorów.
W trakcie festynu odbył się casting na cheerleaderki Jastrzębskiego Węgla w nowym sezonie. Po obradach jury wybrało dwie grupy taneczne: Active z Pawłowic oraz Explozję Tańca z Jastrzębia-Zdroju.

cheelerdearki

rodzinny piknik

_mg_6094

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin