Obniżamy ceny karnetów! Listopad zapowiada się pasjonująco!

Opublikowany przez 31 października, 2016 09:05

Rozmiar czcionki : A- A A+

Informujemy, że od 2 listopada obniżamy ceny karnetów na mecze Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2016/2017. Po obniżce ceny karnetów kształtować się będą następująco:

– Karnet Srebrny – 180 złotych zamiast wcześniejszych 230 złotych

– Karnet Złoty – 220 złotych zamiast wcześniejszych 280 złotych

– Karnet Premium – 280 złotych zamiast wcześniejszych 350 złotych

Karnet obejmuje wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej, które pozostały do rozegrania w rundzie zasadniczej, fazie play off, jak i w Pucharze Polski.

Karnety można kupować stacjonarnie w siedzibie Klubu (Jastrzębie-Zdrój, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro) w dni robocze w godzinach od 9:00 do 16:00 w sieci salonów Empik oraz STS w godzinach otwarcia tych punktów oraz w internecie w serwisie www.kupbilet.pl.

Z punktu widzenia fanów Pomarańczowych listopad zapowiada się pasjonująco! W miesiącu tym nasz zespół rozegra przed własną publicznością cztery szlagierowe spotkania z krajową czołówką! A kolejność tych superatrakcyjnych starć jest następująca:

– 4 listopada przyjeżdża do nas wicemistrz Polski Asseco Resovia Rzeszów,

– 9 listopada – brązowy medalista PlusLigi PGE Skra Bełchatów,

– 26 listopada – czwarty zespół minionych rozgrywek LOTOS Trefl Gdańsk,

– i wreszcie 30 listopada – piąta drużyna zeszłego sezonu Cuprum Lubin.

Nie chcecie stać w kolejce po bilety? Kupcie karnet na sezon i delektujcie się siatkarskimi ucztami w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Al. Jana Pawła II 6.

Jastrzębski Węgiel niezmienne dostarcza wielkich sportowych emocji, a mecze „domowe” Pomarańczowych obfitują w liczne atrakcje. Warto być z naszymi siatkarzami!