Noworoczny konkurs Jastrzębskiego Węgla. Do wygrania plecaki!

Opublikowany przez 3 stycznia, 2018 15:29

Rozmiar czcionki : A- A A+

4 stycznia o godzinie 13:00 startujemy z konkursem pod nazwą „Powrót do przeszłości”, w którym do wygrania będą plecaki ufundowane przez jednego z partnerów naszego Klubu, firmę OGIO Poland.

Zasady konkursu są następujące. W dniach: 4, 5, 8, 9 oraz 10 stycznia 2018 roku o godzinie 13:00 na naszym oficjalnym profilu na Facebook’u (https://www.facebook.com/KlubJW/) będziemy prezentować zdjęcia naszych zawodników i/lub członków sztabu szkoleniowego z dzieciństwa, a Waszym zadaniem będzie prawidłowe wskazanie, kto znajduje się na danej fotografii. W danym dniu konkurs trwa do godziny 15:00.

W zamieszczonym pod materiałem graficznym wpisie z odpowiedzią (komentarz pod postem) należy prawidłowo przypasować nazwisko do numeru na zdjęciu danego zawodnika i/lub członka sztabu szkoleniowego, wpisując je w sposób następujący: „1. Kowalski, 2. Nowak, 3.XXXX, 4. YYYY.”

UWAGA: KOMENTARZE EDYTOWANE NIE BĘDĄ ZALICZANE.

Ze względu na to, że liczba zawodników oraz przedstawicieli sztabu szkoleniowego jest nieparzysta (19 osób) w każdym z dni konkursowych z wyjątkiem 10 stycznia w jednym materiale graficznym zostanie zaprezentowanych czterech zawodników i/lub członków sztabu szkoleniowego, natomiast 10 stycznia – trzech.

Już teraz możemy Wam zdradzić, że zadania nie będą należeć do najłatwiejszych, ale… to tylko doda rumieńców całej zabawie!

Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu. Regulamin konkursu znajdziecie w tym miejscu -> REGULAMIN KONKURSU

Ruszamy 4 stycznia. Miłej zabawy!