Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Nowa twarz w sztabie szkoleniowym. „Talent, energia, nowe pomysły”

26.07.2016 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

Z przyjemnością informujemy, że nowym trenerem przygotowania fizycznego w Jastrzębskim Węglu będzie Australijczyk Luke Reynolds. Zastąpił on na tym stanowisku Alessandro Lodiego

 

Rodak Marka Lebedewa ma 31 lat. Jest absolwentem wyższych uczelni w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie. Swoje siatkarskie doświadczenie zdobywał jako gracz ligi uniwersyteckiej w Kansas w USA oraz w kanadyjskim Brandon.

W minionym sezonie pracował w NeaSalamina Famagusta VC – męskim klubie cypryjskiej ekstraklasy siatkarskiej, w którym pełnił rolę pierwszego szkoleniowca. Przed epizodem cypryjskim w swej karierze jako pierwszy trener prowadził przez dwa sezony zespół żeńskiej ekstraklasy siatkarskiej ze Szwecji, Svedala Volley. Jeszcze wcześniej pełnił rolę asystenta pierwszego trenera w klubach kanadyjskiej ligi uczelnianej Brandon University Bobcats, ligi fińskiej – Saimaa Volleyball, a także juniorskiej kadrze narodowej Australii.

– Decydując się na współpracę z Lukiem chciałem postawić na utalentowanego, pełnego energii, młodego trenera, który wniesie nowe pomysły i pomoże mi „wycisnąć” z zawodników co najlepsze. A ponadto, rzecz jasna, będzie odpowiadać za przygotowanie fizyczne drużyny – tak oto opisuje nowego członka sztabu szkoleniowego Mark Lebedew, pierwszy trener Jastrzębskiego Węgla.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin