Mohamed Al Hachdadi przed półfinałem play off: „Mam pozytywne przeczucia” [WIDEO]

Opublikowany przez 2 kwietnia, 2021 14:27

Rozmiar czcionki : A- A A+

W sobotę rozpoczynamy walkę z Vervą Warszawa ORLEN Paliwa o finał mistrzostw Polski. Rywalizacja toczy się do dwóch wygranych. Początek pierwszego meczu o 17:30.

Po wyeliminowaniu w ćwierćfinale mistrzostw Polski ekipy Aluronu CMC Warty Zawiercie teraz nasz zespół trafia na Vervę Warszawa ORLEN Paliwa. Stołeczny zespół przedarł się do półfinału po pokonaniu w trzech meczach Trefla Gdańsk. Co ciekawe, warszawianie przystępowali do rundy play off z szóstego miejsca, natomiast gdańszczanie zakończyli fazę zasadniczą na trzeciej lokacie.

Zapowiada się zacięta rywalizacja. Nasi rywale to bardzo dobry zespół, więc czeka nas ciężki bój. Ale wierzę w naszą drużynę, w kolegów. Wspólnie wykonujemy dobrą pracę, więc myślę, że wszystko dobrze się dla nas skończy – mówi atakujący Jastrzębskiego Węgla Mohamed Al Hachdadi.

W dwumeczu z Aluronem CMC Wartą Zawierciu Marokańczyk zdobył 44 punkty, będąc liderem w ofensywie. Ostatnio znajduje się w wybornej formie. – Czuję się wspaniale. Jestem gotów na to wyzwanie. Najlepsze przed nami! – mówi z entuzjazmem Al Hachdadi.

Od początku sezonu przygotowywałem się na ten moment. Play off traktuję jako najważniejszą cześć rozgrywek. W ostatnich latach miałem tak, że świetnie zaczynałem sezony, a w ich trakcie moja forma nieco przyhamowywała. W tym roku trochę to się zmieniło i dostrzegam u siebie poprawę z każdym kolejnym meczem. A to jest właściwy moment sezonu, by być w optymalnej dyspozycji – dodaje.

Zawodnik ten jest dobrej myśli w kontekście zbliżającej się walki o finał mistrzostw Polski. – Mam dobre przeczucie przed tym półfinałem. W fazie zasadniczej my pokonaliśmy ich na wyjeździe, oni zaś wygrali z nami u nas. Więc poziom drużyn jest wyrównany. Ale tak jak mówię: mam pozytywne przeczucia co do tej rywalizacji, że to my będziemy w finale – podkreśla Al Hachdadi.

Początek meczu o godzinie 17:30. Bezpośrednia transmisja w Polsacie Sport.

Drugie spotkanie – w najbliższą środę w stolicy o godzinie 17:30. Ewentualny trzeci mecz, w Jastrzębiu-Zdroju 11 kwietnia także o 17:30.