Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Michal Masny: „Gracie ciekawą siatkówkę”

24.11.2016 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

 

W najbliższą sobotę nasi siatkarze wrócą po 12-dniowej przerwie na ligowe parkiety. W jakich nastrojach przystąpią do konfrontacji z LOTOS-em Treflem Gdańsk?

– W czasie wolnym od gry o punkty zespół nabrał „świeżości”. Zawodnicy są podekscytowani tym, co nas czeka i chcą kontynuować to, co wcześniej zaczęliśmy – mówi Mark Lebedew, szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla.

Przypomnijmy, że nasza drużyna wygrała trzy ostatnie spotkania, w tym dwa z pretendentami do tytułu mistrzowskiego – Asseco Resovią Rzeszów oraz PGE Skrą Bełchatów. Teraz Pomarańczowym przyjdzie zmierzyć się z czwartym zespołem poprzedniego sezonu, LOTOS-em Treflem Gdańsk.

Jeśli mowa o gdańskim zespole, to nie sposób  nie wspomnieć o Michale Masnym, rozgrywającym tej drużyny, który zanim trafił do ekipy trenera Andrei Anastasiego przez trzy poprzednie sezony z powodzeniem bronił jastrzębskich barw.

– Jestem bardzo zadowolony, że będę miał okazję ponownie zobaczyć Michala. W zeszłym sezonie wspaniale nam się współpracowało. Jednak na boisku będziemy chcieli  mu popsuć dzień – uśmiecha się Mark Lebedew, szkoleniowiec naszej drużyny.

– LOTOS jakoś specjalnie nie przekonywał w dotychczasowych meczach, ale nie licząc ostatniej porażki w Radomiu wygrali wszystkie mecze poza pojedynkami z ZAKSĄ, Resovią oraz Skrą. Znamy możliwości „Miśkina”, znamy trenera Anastasiego i wiemy, że rywale będą dobrze przygotowani. Czeka nas ciężka przeprawa – uważa trener JW.

Co na to sam „Miśkin”? – Na pewno gracie ciekawą siatkówkę. My przyjedziemy walczyć o każdy punkt i zobaczymy, czy przyniesie nam to jakąś zdobycz punktową. Spodziewam się ciekawego, dobrego i trudnego meczu – zapowiada Michal Masny.

Początek sobotniego meczu w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej o godzinie 14:45.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin