Kosmiczny Mecz dla WOŚP z udziałem Pomarańczowych [FOTO]

Opublikowany przez 14 stycznia, 2019 12:01

Rozmiar czcionki : A- A A+

W sobotę w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbył się niecodzienny mecz. Sportowcy, kabareciarze, artyści oraz przedstawiciele mediów wzięli udział w sportowym widowisku, którego celem była zbiórka pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sobotnie wydarzenie obfitowało w emocje sportowe i ogromną dawkę dobrego humoru. Była to już 10. edycja Kosmicznego Meczu, ale po raz pierwszy odbyła się ona w Jastrzębiu-Zdroju. W jego ramach sportowcy oraz gwiazdy estrady rywalizowały w meczach siatkówki oraz koszykówki, a ważnym punktem imprezy była rzecz jasna licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W wydarzeniu nie zabrakło akcentów związanych z naszym klubem. W Legendarnym Kosmicznym Meczu po obu stronach stronie siatki mogliśmy podziwiać w akcji naszych siatkarzy oraz przedstawicieli sztabu szkoleniowego, a wśród nich: Christiana Fromma, Grzegorza Kosoka, Dawida Konarskiego, Roberto Santilliego, Leszka Dejewskiego, Lukas Kampę, Pawła Ruska oraz Juliena Lyneela.

Nasz atakujący Konarski wylicytował na WOŚP sosnową deskę z podpisami skoczków za 1600 zł, zaś trener Santilli koszulkę meczową Lyneela z podpisami zespołu za 3000 zł.

Zabawa była przednia! – zgodnie potwierdzali uczestnicy sobotniego wydarzenia.

GALERIA ZDJĘĆ (FOT. ARKADIUSZ KOGUT).