JSW jest dumna z Mistrzów Polski

Opublikowany przez 21 kwietnia, 2021 20:31

Rozmiar czcionki : A- A A+

Barbara Piontek, prezes zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotkała się dzisiaj z naszą drużyną, żeby pogratulować Jastrzębskiemu Węglowi złotego medalu i tytułu Mistrza Polski oraz wręczyć symboliczny czek dla drużyny.

Jastrzębski Węgiel po raz drugi w historii klubu sięgnął po złoty medal mistrzostw Polski. Pierwszy tytuł mistrzowski drużyna wywalczyła 17 lat temu.

Do spotkania doszło przed siedzibą Jastrzębskiej Spółki Węglowej, której budynek sąsiaduje z Halą Widowiskowo-Sportową, w której – jak wiadomo – swoje mecze rozgrywają nasi siatkarze.

Serdecznie gratuluję mistrzowskiego tytułu. Z całym zarządem bardzo cieszymy się i jesteśmy dumni z naszych siatkarzy. Dziękujemy, ponieważ wasze osiągnięcie to również nasz wielki sukces. Trzymam kciuki za przyszłe rozgrywki, bo taki wynik to przede wszystkim ciężka praca, determinacja i wiele wyrzeczeń, które powodują, że smak tego sukcesu jest jeszcze bardziej satysfakcjonujący – mówiła Barbara Piontek, prezes zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej, która jest Partnerem Strategicznym Klubu.

Tak ogromny sukces Jastrzębskiego Węgla byłby jednak niemożliwy, gdyby nie wsparcie finansowe płynące z JSW, co wielokrotnie podkreślał Adam Gorol, prezes klubu. – Składam wielkie podziękowanie dla pani prezes, zarządu, właściciela. Taki wynik byłby nieosiągalny i nie byłby realizowany na tak wysokim poziomie, gdyby nie wsparcie finansowe, bo taka jest rzeczywistość. Jestem dumny, że prowadzę klub pod szyldem Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Jest to dla mnie wielka satysfakcja i zapewniam, że robimy wszystko, aby zawsze godnie was reprezentować w kraju i zagranicą. A ten sukces jest tego najlepszym potwierdzeniem – powiedział prezes Adam Gorol.

Materiał wideo.