Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Jastrzębski Węgiel na „Biegu Pawłowickim”. Siatkarze bliżej kibiców

30.08.2016 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

W niedzielę nasz Klub wziął udział w wydarzeniu o nazwie „Bieg Pawłowicki”. W miejscowym Parku im. ks. prof. Stanisława Pisarka rozstawiliśmy nasze klubowe stoisko. Dla kibiców była to okazja do zakupu karnetów i klubowych gadżetów. Przechodniom wręczaliśmy naszą najnowszą publikację – „Moc Siatkówki”.

Obecni na miejscu siatkarze pierwszego zespołu: Jason De Rocco i Radosław Gil, a także trener od przygotowania fizycznego Luke Reynolds, chętnie rozdawali autografy i pozowali do zdjęć z ludźmi odwiedzającymi stoisko Jastrzębskiego Węgla.

Kibice byli zachwyceni. – To naprawdę fajny pomysł. Dzięki takim wydarzeniom możemy poznać się bliżej z siatkarzami. Cieszymy się, że zespół jest bliżej kibiców. Wierzymy, że wynik też będzie lepszy niż w poprzednim sezonie. Byłoby fajnie, gdyby drużyna „zmieściła się” w pierwszej piątce – mówiły zgodnie Nikola, Małgosia i Marta, fanki Pomarańczowych.

Siatkarzom również dopisywał humor. – Im więcej takich eventów, tym lepiej – uważa Jason De Rocco. – Możemy się pokazać jako Klub, sprzedać nasze produkty, a kibice mają nas na wyciągnięcie ręki. Dopisała piękna pogoda, więc ja osobiście miło spędzam tutaj czas. Jednocześnie jestem podekscytowany faktem, że niebawem rozpocznie się sezon ligowy – dodał Kanadyjczyk.

Podobnego zdania był Radosław Gil. – Uważam, że to świetna sprawa, bo promujemy nasz Klub i zachęcamy kibiców pod pojawienia się na naszych meczach. Dzięki naszej obecności tutaj mogą się oni dowiedzieć, kiedy rozpoczynamy sezon czy na przykład kiedy mamy prezentację. Fajnie też jest zobaczyć tylu młodych ludzi, którzy biorą udział w biegu, a nie spędzają wolnego czasu biernie, siedząc przed komputerem – podkreślał młody rozgrywający Jastrzębskiego Węgla.

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się również maskotka Jastrzębskiego Węgla. Rycerz witał biegaczy na mecie, „zbijając” z nimi piątki, jak również był jednym z najwdzięczniejszych obiektów do zdjęć, tak dla uczestników biegu, jak i przechodniów.

Na koniec dodajmy, że Jastrzębski Węgiel przeznaczył na nagrody dla biegaczy pulę klubowych gadżetów.

fot. Robert Marek.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin