Jastrzębski Węgiel kończy kwarantannę. Drużyna wraca do treningów


Z radością informujemy, że przeprowadzone w minioną sobotę wśród naszych zawodników oraz członków sztabu szkoleniowego testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 dały w komplecie wynik negatywny. W poniedziałek zespół i trenerzy zostali zwolnieni przez Sanepid z kwarantanny, co oznacza ich powrót...

Zobacz wpis

Mecze z Treflem Gdańsk oraz Stalą Nysa odwołane


Jastrzębski Węgiel informuje, że ze względu na wykrycie przed meczem z PGE Skrą Bełchatów ogniska zarażenia koronawirusem w naszej drużynie Polska Liga Siatkówki odwołała dwa najbliższe mecze „domowe” z udziałem naszego zespołu.

Turniej Ligi Mistrzów w Jastrzębiu-Zdroju odwołany!


Europejska Konfederacja Siatkarskiej CEV podjęła dzisiaj decyzję o anulowaniu pierwszego z dwóch turniejów 2. rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów, który zaplanowano na 13-15 października w Jastrzębiu-Zdroju. Powodem takiego stanu rzeczy są potwierdzone przypadki koronawirusa w Jastrzębskim Węglu oraz w zespole jednego...

Zobacz wpis

Komunikat KS Jastrzębski Węgiel S.A.


Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym wykryto jeden przypadek koronawirusa w naszym zespole, co wyklucza naszą drużynę z uczestnictwa w niedzielnym meczu PlusLigi z PGE Skrą w Bełchatowie.

Michał Gierżot zarażony koronawirusem


KS Jastrzębski Węgiel S.A. informuje, że w rezultacie przeprowadzonego 5 października testu RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 w przypadku 19-letniego Michała Gierżota otrzymano wynik pozytywny.

Startuje przedsprzedaż biletów na Ligę Mistrzów


Informujemy, że we wtorek 6 października rozpoczyna się przedsprzedaż biletów na turniej kwalifikacyjny Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany w dniach 13-15.10.2020 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Kadeci mistrzami Polski! Kapitalny sezon Akademii Talentów!


Fantastyczne wiadomości dotarły do nas z Szamotuł, gdzie przez weekend rozegrano finały mistrzostw Polski kadetów. Nasza drużyna z Akademii Talentów okazała się najlepsza w stawce i sięgnęła po tytuł mistrzów kraju.

Dwa turnieje z JW w drugiej rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów


Europejska Konfederacja Siatkówki CEV postanowiła, że w 2. rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów w grupie z udziałem naszej drużyny rozegrane zostaną dwa turnieje. Jeden z nich odbędzie się w Jastrzębiu-Zdroju w dniach 13-15 października.

Mecz z Vervą Warszawa odwołany! Zakupione bilety będą ważne


Jastrzębski Węgiel informuje, że ze względu na wykrycie ogniska zarażenia koronawirusem w drużynie VERVA Warszawa Orlen Paliwa, Polska Liga Siatkówki odwołała najbliższe mecze z udziałem stołecznej drużyny, w tym nasz pojedynek z warszawskim zespołem zaplanowany na 3 października o 14:45.

Startuje przedsprzedaż biletów na mecz z VERVĄ Warszawa!


Informujemy, że jutro rozpoczyna się przedsprzedaż biletów na szlagier PlusLigi z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa, który zostanie rozegrany 3 października o godzinie 14:45 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Kadeci z Akademii Talentów w finale mistrzostw Polski!


Świetne wieści napłynęły do nas w Częstochowy, gdzie w miniony weekend rozegrano turniej półfinałowy o mistrzostwo Polski kadetów. Nasza drużyna z Akademii Talentów okazała się w nim najlepsza i pewnie awansowała do czołowej ósemki w kraju.

W sobotę podejmujemy Asseco Resovię. „Będzie bitwa”


W sobotę o godzinie 14:45 Jastrzębski Węgiel zmierzy się przed własną publicznością z Asseco Resovią Rzeszów. Będzie to pierwsze spotkanie nowego sezonu PlusLigi rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. To po prostu trzeba zobaczyć!

Startuje przedsprzedaż biletów na Ligę Mistrzów


Informujemy, że jutro rozpoczyna się przedsprzedaż biletów na turniej kwalifikacyjny Ligi Mistrzów, który zostanie rozegrany w dniach 22-24.09.2020 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.

Młodzicy z Akademii Talentów w finale mistrzostw Polski!


W rozegranym w miniony weekend w Jastrzębiu-Zdroju turnieju półfinałowym o mistrzostwo Polski młodzików nasz zespół z Akademii Talentów nie miał sobie równych i pewnie awansował do finału tych rozgrywek.

Ceny biletów na sezon 2020/2021. Preferencje dla karnetowiczów


Jastrzębski Węgiel informuje, że ustalone zostały ceny oraz kategorie biletów na mecze naszej drużyny rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Jednocześnie przypominamy, że w nadchodzących rozgrywkach Klub nie będzie prowadził sprzedaży karnetów na sezon 2020/2021.

Superpuchar niestety nie dla nas


W rozegranym w Arłamowie półfinale Superpucharu Polski Jastrzębski Węgiel uległ PGE Skrze Bełchatów i to nasi rywale awansowali do finału tej imprezy.

Jastrzębski Węgiel rządzi na piasku! [FOTO, WIDEO]


Po raz pierwszy w historii siatkarze PlusLigi sprawdzili swoje siły na piasku, w ramach PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. W pierwszej jej odsłonie nasz zespół nie miał sobie równych i po znakomitej grze zwyciężył w całych zawodach!