Kadeci z Akademii Talentów wicemistrzami Polski!


Juniorzy młodsi (kadeci) Jastrzębskiego Węgla poszli w ślady swoich starszych kolegów z Akademii Talentów i również zakończyli krajowe rozgrywki w swojej kategorii wiekowej ze srebrnymi medalami mistrzostw Polski.

Juniorzy wicemistrzami Polski!


Juniorzy z Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla powtórzyli sukces z minionego sezonu i ponownie zostali młodzieżowymi wicemistrzami Polski!

PlusLiga chce się otworzyć na Lwów


W trakcie spotkania prezesów klubów Ligi Mistrzów Świata podjęto kluczowe decyzje dotyczące sezonu 2021/2022 PlusLigi oraz rozmawiano o rozwoju rozgrywek w kolejnych latach. Dyskutowano m.in. o zmianach w regulaminie rozgrywek, potwierdzono także, że pierwszy mecz Ligi Mistrzów Świata nowego sezonu...

Zobacz wpis

Tomasz Fornal w kadrze Polski na Ligę Narodów


Trener reprezentacji Polski Vital Heynen w porozumieniu z Pionem Sportu i Szkolenia Polskiego Związku Piłki Siatkowej podał skład kadry narodowej na Siatkarską Ligę Narodów 2021.

Jastrzębski Węgiel znów wśród Gigantów Siatkówki


TAURON kolejny rok będzie sponsorem tytularnym międzynarodowego turnieju charytatywnego Giganci Siatkówki. Ideą rozgrywek jest popularyzacja tej dyscypliny sportu i wsparcie najzdolniejszych młodych zawodników. Mecze będą transmitowane w telewizji Polsat.

Mistrzowskie koszulki w sprzedaży!


Dzisiaj do sklepu internetowego Jastrzębskiego Węgla trafiły okolicznościowe koszulki przygotowane w związku ze zdobyciem przez nasz Klub mistrzostwa Polski.

JSW jest dumna z Mistrzów Polski


Barbara Piontek, prezes zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotkała się dzisiaj z naszą drużyną, żeby pogratulować Jastrzębskiemu Węglowi złotego medalu i tytułu Mistrza Polski oraz wręczyć symboliczny czek dla drużyny.

Zapraszamy na konferencję prasową


Zapraszamy przedstawicieli mediów na konferencję prasową, która odbędzie się w najbliższy czwartek 22 kwietnia o godzinie 9:00 w sali konferencyjnej w siedzibie naszego Klubu (Hala Widowiskowo-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro, Press Room).

ZAKSA zatrzymana!!! [FOTO, WIDEO]


W pierwszym meczu finału mistrzostw Polski Jastrzębski Węgiel pokonał 3:1 Grupę Azoty ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle i objął prowadzenie w rywalizacji do dwóch wygranych. Drugie spotkanie finałowe w niedzielę w Jastrzębiu-Zdroju o 17:30.

Zwycięskie półfinały naszego Klubu


Po zwycięstwie w środę z Vervą Warszawa Orlen Paliwa nasz Klub przypieczętował awans do finału mistrzostw Polski. Będzie to piąty finał w historii klubu. Ostatni raz o złoty medal graliśmy 11 lat temu.

Wesołego Alleluja!


Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy KS Jastrzębski Węgiel!

Żart prima aprilisowy z logotypem w tle


Drodzy Kibice, informujemy Was, że komunikat z dn. 1 kwietnia o zmianie logo naszego klubu był nieprawdziwy. Wszystkich tych, których przy tej okazji nabraliśmy, serdecznie przepraszamy. Jeśli zaś udało nam się Was rozweselić, to jest nam miło. Jednocześnie mamy nadzieję,...

Zobacz wpis