Zwycięskie półfinały naszego Klubu


Po zwycięstwie w środę z Vervą Warszawa Orlen Paliwa nasz Klub przypieczętował awans do finału mistrzostw Polski. Będzie to piąty finał w historii klubu. Ostatni raz o złoty medal graliśmy 11 lat temu.

Wesołego Alleluja!


Wesołych Świąt Wielkanocnych życzy KS Jastrzębski Węgiel!

Żart prima aprilisowy z logotypem w tle


Drodzy Kibice, informujemy Was, że komunikat z dn. 1 kwietnia o zmianie logo naszego klubu był nieprawdziwy. Wszystkich tych, których przy tej okazji nabraliśmy, serdecznie przepraszamy. Jeśli zaś udało nam się Was rozweselić, to jest nam miło. Jednocześnie mamy nadzieję,...

Zobacz wpis

O krok od półfinału


W sobotę o godzinie 14:45 nasz zespół zmierzy się na wyjeździe w drugim meczu ćwierćfinału mistrzostw Polski z Aluronem CMC Wartą Zawiercie. Wygrana w tym spotkaniu zapewni naszej drużynie awans do półfinału mistrzostw Polski.

Czas na play off!


Niedzielnym meczem z Aluronem CMC Wartą Zawiercie Jastrzębski Węgiel rozpocznie walkę w fazie play off. Ćwierćfinał mistrzostw Polski toczy się do dwóch wygranych.

Jastrzębski Węgiel w finale Pucharu Polski! [FOTO, WIDEO]


W meczu półfinału Pucharu Polski Jastrzębski Węgiel pokonał w Krakowie Trefla Gdańsk 3:0 (25:22, 25:18, 25:19) i awansował do finału rozgrywek, w którym zmierzy się z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Początek meczu o 14:45.

Znamy termin meczu 1/4 Pucharu Polski


Polska Liga Siatkówki S.A. podała potwierdzony plan transmisji telewizyjnych meczów ćwierćfinału TAURON Pucharu Polski. Zgodnie z nim nasz zespół zmierzy się w tej fazie rozgrywek z BKS Visłą Bydgoszcz we wtorek 16 lutego 2021 o godzinie 20:30 (wyjazd).

BKS Visła Bydgoszcz naszym rywalem w ćwierćfinale Pucharu Polski


W piątek odbyło się losowanie par 1/4 finału Tauron Pucharu Polski Mężczyzn 2020. W jego wyniku los skojarzył nasz zespół z czołową drużyną pierwszej ligi – BKS-em Visłą Bydgoszcz z Michalem Masnym i Patrykiem Strzeżkiem w składzie.

Mecz ze Ślepskiem Malow Suwałki dojdzie do skutku


Polska Liga Siatkówki S.A. w oficjalnym piśmie poinformowała dzisiaj nasz Klub, że – pomimo wykrytych przypadków zakażeń koronawirusem w Jastrzębskim Węglu – nie ma regulaminowych oraz prawnych możliwości do przełożenia zaplanowanego na piątek spotkania pomiędzy naszą drużyną i Ślepskiem Malow...

Zobacz wpis

Komunikat KS Jastrzębski Węgiel S.A.


KS Jastrzębski Węgiel S.A. informuje, że w rezultacie przeprowadzonych 2 lutego po meczu ze Stalą Nysa testów RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2, w przypadku dwóch zawodników w dniu dzisiejszym otrzymano wyniki pozytywne. Osoby zakażone na razie czują się dobrze i...

Zobacz wpis