Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

„Droga na szczyt”. Gwiazdy Jastrzębskiego Węgla poprowadzą trening w Żorach!

11.11.2016 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

21 listopada o godzinie 17:30 w żorskiej Hali Sportowej MOSiR przy ul. Folwareckiej 10 odbędzie się niecodzienne wydarzenie.

 

Gwiazdy Jastrzębskiego Węgla poprowadzą pokazowy trening z udziałem adeptów Żorskiej Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla oraz klubu SARI Żory. W rolach głównych wystąpią: Kubańczyk Salvador Hidalgo Oliva oraz Amerykanin  Scott Touzinsky.

plakat_a3_211116_rgb_spad_3mm

 

Pierwszy z wymienionej dwójki graczy jest odkryciem tego sezonu w PlusLidze. Błyskawicznie stał się czołowym zawodnikiem ligi, a ze względu na swoją żywiołowość i waleczność, także ulubieńcem fanów. Z kolei amerykański siatkarz jest zawodnikiem niezwykle utytułowanym. Zdobywał trofea w wielu klubach na Starym Kontynencie, ale jego najważniejszym osiągnięciem w karierze jest tytuł mistrza olimpijskiego wywalczony podczas Igrzysk w Pekinie w 2008. Cechuje go spokój w grze oraz ogromne doświadczenie. Obaj występują na pozycji przyjmujących.

Podczas spotkania z mistrzami będzie okazja do wysłuchania prelekcji m.in. na temat tego, jak wyglądała ich droga na szczyt, jak w tym czasie ewoluowały treningi siatkarskie oraz kto miał największy wpływ na to, gdzie są dziś pod względem sportowym.

Po wykładzie teoretycznym przyjdzie czas na praktykę. W trening zaangażowany zostanie zespół chłopców z Akademii Talentów oraz drużyna dziewcząt z klubu SARI Żory.

Po treningu natomiast będzie szansa na wspólne zdjęcie oraz uzyskanie autografu od siatkarskich gwiazd.

– Mam nadzieję, że hala będzie pełna. Jestem podekscytowany tym, że będę mógł poprowadzić trening i opowiedzieć moją sportową historię. Zatem, do zobaczenia! – mówi Scott Touzinsky.

– Zapowiada się ciekawe spotkanie. Serdecznie zapraszamy – zachęca Salvador Hidalgo Oliva.

Wstęp na to wydarzenie jest wolny!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin