Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

Bilety na sobotni mecz dostępne od dziś w Klubie oraz w internecie

29.09.2016 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

W najbliższą sobotę Jastrzębski Węgiel rozpocznie zmagania w sezonie 2016/2017 w PlusLidze. O godzinie 18:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Pomarańczowi zmierzą się w inauguracyjnym pojedynku o punkty z Indykpolem AZS Olsztyn.

Bilety na to spotkanie są dostępne zarówno w siedzibie Klubu (Al. Jana Pawła II 6), w internecie w serwisie www.kupbilet.pl oraz stacjonarnie w sieci salonów Empik oraz STS w godzinach otwarcia tych punktów. Przedsprzedaż biletów prowadzona będzie w siedzibie Jastrzębskiego Węgla dzisiaj od godziny 14:00 do 16:00 oraz w piątek od 9:00 do 16:00. W dniu meczu bilety będą dostępnie w kasie Hali Widowiskowo-Sportowej na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania, czyli od 16:00.

plakat_meczowy_jw-vs-indykpol

Cenny biletów kształtują się następująco:

– bilet normalny kosztuje 25 złotych;

– bilet ulgowy – 15 złotych (obejmuje dzieci i młodzież uczącą się do 26. roku życia za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej bądź studenckiej);

– dla zorganizowanych grup szkolnych mamy bilety w cenie 5 złotych od osoby. Opiekun grupy ma wstęp za darmo. Jeden opiekun przypada na grupę 15 osób;

– do bezpłatnego wstępu na mecze uprawnione są osoby niepełnosprawne (za okazaniem ważnej legitymacji). Opiekun osoby niepełnosprawnej ma wstęp za 5 złotych;

– dzieci w wieku do lat czterech – wstęp bezpłatny.

Dodatkowo informujemy, że w klubowym sklepie są do kupienia nowe gadżety (m.in. koszulki meczowe, szaliki, kubki, filiżanki, kubki termiczne, t-shirty dziecięce, smycze, długopisy, ołówki). W dniu meczu obok sklepu pojawi się mobilna kawiarnia Coffee Bar, zaś przy samym wejściu głównym wolontariusze wszystkim chętnym fanom będą malować twarze.

Z kolei, w strefie kibica na antresoli będzie można zaopatrzyć się w hot-dogi, frytki, popcorn, niskoprocentowe piwo oraz napoje bezalkoholowe. Przygotowaliśmy także specjalne pomieszczenie dla dzieci. Powstało ono po to, by rodzicom bądź opiekunom zapewnić komfort kibicowania bez odrywania się od wydarzeń boiskowych, a ich pociechom zapewnić świetną zabawę pod fachową opieką animatorek. W strefie tej wydzielona zostanie Family Space, czyli przestrzeń, w której można przewinąć bądź nakarmić dziecko.

Jeśli natomiast macie kłopot z dojazdem na halę, skorzystajcie z usług Euro Taxi Jastrzębie-Zdrój. Każdy klient, który okaże karnet na mecze Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2016/2017 może liczyć na 10-procentowy rabat w usłudze transportowej.

Zapraszamy sobotę do jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej na mecz! Emocje gwarantowane!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin