Akademia Talentów wyjeżdża na zgrupowanie do Świnoujścia

17.08.2016 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

Dzisiaj wieczorem nasza młodzież z Akademii Talentów pod opieką trenerów wyrusza koleją z Gliwic na zgrupowanie do Świnoujścia. W obozie przygotowawczym weźmie udział siedemdziesięciu akademików z roczników 1998-2004, sześciu trenerów, fizjoterapeuta oraz pielęgniarka.

 

– Jest to duże przedsięwzięcie logistycznie, ale mamy wiedzę i doświadczenie, jak to zrobić, bo już to „przerabialiśmy” – mówi Jarosław Kubiak, trener-koordynator Akademii Talentów, a prywatnie ojciec Michała – kapitana siatkarskiej reprezentacji Polski.

Przypomnijmy, że trzy lata temu nasza siatkarska młodzież również szlifowała formę przed rozgrywkami na zgrupowaniu w Świnoujściu.

Bazą naszych siatkarskich nadziei jest miejscowy Zespół Szkół Morskich przy ul. Jana Sołtana 2. – Celem numer jeden wyjazdu jest integracja, wzajemnie poznanie się i przygotowanie do sezonu. Nie będzie jakiegoś wielkiego tempa przygotowań, raczej podejdziemy do tego spokojnie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasze główne cele sportowe przyjdą dopiero na wiosnę – ­wyjaśnia trener Kubiak.

Nasza młodzież według planu ma wrócić na Śląsk 28 sierpnia.

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin