Zaloguj się Koszyk
32 476 48 95

15 WRZEŚNIA O 17:00 PREZENTACJA ZESPOŁU I MECZ OTWARCIA SEZONU!

26.06.2016 Autor: Arkadiusz Modliński
Udostępnij u siebie

Sezon w PlusLidze zbliża się dużymi krokami. Zanim jednak nasi siatkarze po raz pierwszy staną do walki o ligowe punkty, przygotowaliśmy dla Was, Drodzy Kibice, miłą niespodziankę.

Z przyjemnością informujemy, że 15 września o godzinie 17:00 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się prezentacja zespołu połączona z meczem otwarcia sezonu. Wstęp na to wydarzenie jest WOLNY!

Formę prezentacji na razie zachowujemy w tajemnicy. Natomiast już teraz możemy Państwu przestawić rywala, z którym rozgramy mecz otwarcia. Poprzeczkę zawiesiliśmy bardzo wysoko – będzie nim bowiem aktualny mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Naszego rywala nie trzeba szerzej przedstawiać fanom siatkówki. Zespół dowodzony przez włoskiego szkoleniowca Ferdinado De Giorgiego tworzą świetni gracze w wielu przypadkach stanowiący o sile kadr narodowych, jak reprezentanci Polski, Francji czy Belgii. Prezesem kędzierzyńskiego klubu jest były znakomity reprezentant Polski, Sebastian Świderski.

Zapewniamy Państwa, że czas spędzony z Jastrzębskim Węglem w czwartkowe popołudnie 15 września nie będzie czasem straconym. Gwarantujemy dobrą zabawę, pozytywne emocje i ciekawe siatkarskie widowisko.

Serdecznie zapraszamy naszą fantastyczną publiczność, jak i fanów klubu z Opolszczyzny! To po prostu trzeba zobaczyć!

KONTAKT

Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A.
ul. Reja 10 44-335 Jastrzębie Zdrój
Sekretariat: administracja@jastrzebskiwegiel.pl

Biuro KS Jastrzębski Węgiel S.A.
Hala Widowiskowo-Sportowa

Al. Jana Pawła II 6
44-335 Jastrzębie-Zdrój
Tel.: 32 476 48 95

Strony www Katowice © JASTRZĘBSKI WĘGIEL 2021 Wszystkie prawa zastrzeżone | Projekt & wykonanie Strony www Będzin