15 WRZEŚNIA O 17:00 PREZENTACJA ZESPOŁU I MECZ OTWARCIA SEZONU!

Opublikowany przez 26 sierpnia, 2016 18:22

Rozmiar czcionki : A- A A+

Sezon w PlusLidze zbliża się dużymi krokami. Zanim jednak nasi siatkarze po raz pierwszy staną do walki o ligowe punkty, przygotowaliśmy dla Was, Drodzy Kibice, miłą niespodziankę.

Prezentacja Zespołu

Z przyjemnością informujemy, że 15 września o godzinie 17:00 w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej odbędzie się prezentacja zespołu połączona z meczem otwarcia sezonu. Wstęp na to wydarzenie jest WOLNY!

Formę prezentacji na razie zachowujemy w tajemnicy. Natomiast już teraz możemy Państwu przestawić rywala, z którym rozgramy mecz otwarcia. Poprzeczkę zawiesiliśmy bardzo wysoko – będzie nim bowiem aktualny mistrz Polski, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Naszego rywala nie trzeba szerzej przedstawiać fanom siatkówki. Zespół dowodzony przez włoskiego szkoleniowca Ferdinado De Giorgiego tworzą świetni gracze w wielu przypadkach stanowiący o sile kadr narodowych, jak reprezentanci Polski, Francji czy Belgii. Prezesem kędzierzyńskiego klubu jest były znakomity reprezentant Polski, Sebastian Świderski.

Zapewniamy Państwa, że czas spędzony z Jastrzębskim Węglem w czwartkowe popołudnie 15 września nie będzie czasem straconym. Gwarantujemy dobrą zabawę, pozytywne emocje i ciekawe siatkarskie widowisko.

Serdecznie zapraszamy naszą fantastyczną publiczność, jak i fanów klubu z Opolszczyzny! To po prostu trzeba zobaczyć!