Jastrzębski Węgiel zaprasza na Finał Mistrzostw Śląska Juniorów

Opublikowany przez 4 lutego, 2020 13:50

Rozmiar czcionki : A- A A+

W dniach od 7 do 11 lutego w jastrzębskiej Hali Sportowej przy ul. Reja 10 (dzielnica Szeroka) juniorzy z województwa powalczą mistrzostwo Śląska w siatkówce.

W turnieju finałowym wystąpi sześć najlepszych ekip na Śląsku, a jego gospodarzem będzie Akademia Talentów Jastrzębskiego Węgla. Areną siatkarskich pojedynków będzie Hala Sportowa w Szerokiej, w której kiedyś swoje mecze rozgrywał pierwszy zespół Jastrzębskiego Węgla, a obecnie jest ona siedzibą Akademii Talentów.

Nasza siatkarska kuźnia będzie reprezentowana w tych zmaganiach przez dwie ekipy. Stawkę finalistów uzupełniają: Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa, Hemarpol Norwid Częstochowa, BBTS Włókniarz Bielsko-Biała, Anbud MKS Będzin.

Podział na grupy przedstawia się następująco:

Grupa 8

Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

Grupa 9

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I

Hemarpol Norwid Częstochowa

Anbud MKS Będzin

Terminarz spotkań:

07.02.2020 (PIĄTEK):

16:00 Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa – BBTS Włókniarz Bielsko-Biała

40 minut po zakończeniu pierwszego spotkania: Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I – Anbud MKS Będzin

08.02.2020 (SOBOTA):

10:00 BBTS Włókniarz Bielsko-Biała – Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II

40 minut po zakończeniu pierwszego spotkania: Anbud MKS Będzin – Hemarpol Norwid Częstochowa

09.02.2020 (NIEDZIELA):

15:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel II – Eco-Team AZS 2020 Stolzle Częstochowa

40 minut po zakończeniu pierwszego spotkania: Hemarpol Norwid Częstochowa – Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel I

10.02.2020 (PONIEDZIAŁEK):

Mecz o V miejsce

13:30 III miejsce z Grupy 8 – III miejsce z Grupy 9

I PÓŁFINAŁ:

40 minut po zakończeniu pierwszego spotkania: 1 miejsce z Grupy 8 – II miejsce z Grupy 9

II PÓŁFINAŁ:

40 minut po zakończeniu drugiego spotkania: 1 miejsce z Grupy 9 – II miejsce z Grupy 8

11.10.2020 (WTOREK):

Mecz o III miejsce:

16:00 Przegrana drużyna z I PÓŁFINAŁU – Przegrana drużyna z II PÓŁFINAŁU

FINAŁ

40 minut po zakończeniu pierwszego spotkania:

Zwycięzcy I PÓŁFINAŁU – Zwycięzcy II PÓŁFINAŁU

Wszelkie informacje związane z turniejem można uzyskać pod numerem telefonu: 505 080 830.