Jastrzębski Węgiel rządzi na piasku! [FOTO, WIDEO]


Po raz pierwszy w historii siatkarze PlusLigi sprawdzili swoje siły na piasku, w ramach PreZero Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. W pierwszej jej odsłonie nasz zespół nie miał sobie równych i po znakomitej grze zwyciężył w całych zawodach!

Rezerwacja miejsc na prezentację w późniejszym terminie!


Informujemy, że zmianie uległ termin rezerwacji miejsc na prezentację Jastrzębskiego Węgla i mecz otwarcia sezonu. Podyktowane jest to dzisiejszym projektem rozporządzenia Rady Ministrów wprowadzającym regionalne obostrzenia w wybranych powiatach, które ma obowiązywać od soboty 8 sierpnia.

Droga do Ligi Mistrzów otwarta dla Jastrzębskiego Węgla!


Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) decyzją z dnia 8 lipca 2020r. rozszerzyła listę potencjalnych uczestników Ligi Mistrzów w edycji CEV Champions League Volley 2021. To otwiera furtkę dla naszego Klubu do udziału w tych elitarnych rozgrywkach na Starym Kontynencie.

Juniorzy Jastrzębskiego Węgla wicemistrzami Polski!


Dobre wieści napłynęły do nas z Dębicy, gdzie od środy rozgrywany był turniej o mistrzostwo Polski w kategorii juniorów. Z radością informujemy, że nasz zespół z Akademii Talentów wywalczył w swojej kategorii wiekowej srebrne medale.

Letnia Liga PLS. Jastrzębski Węgiel zagra na piasku!


Po raz pierwszy w historii siatkarze PlusLigi sprawdzą swoje siły na piasku, w ramach Grand Prix Polskiej Ligi Siatkówki. Turnieje wystartują już 25 lipca, zaś wielki finał zaplanowano na 9 sierpnia. Wszystkie mecze na żywo pokaże Telewizja Polsat.

Nie oczerniaj górnika!


Ruszyła kampania Jastrzębskiej Spółki Węglowej i Fundacji JSW pod hasłem „STOP HEJTOWI! Nie oczerniaj górnika!”, przeciwko dyskryminacji osób związanych z górnictwem i mieszkańców Śląska. Do akcji włączyli się również przedstawiciele naszego Klubu.

PlusLiga chce przyspieszyć swój start


Szefowie klubów Ligi Mistrzów Świata zgodnie postanowili, że sezon 2020/2021 ruszy jeszcze szybciej, niż pierwotnie zakładano. Pierwsza kolejka ma się odbyć w weekend 11-13 września.

Wesołych Świąt!


Przed nami Święta Wielkiej Nocy. Z tej okazji pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt, w atmosferze domowego ciepła.